Vyberte si z nabídky masáží

Zdarma je součástí masáží:

nápoj na místě i sebou na cestu

vyhřívané masážní lehátko

baňkování pro zvýšení efektivity masáže

nahřívání lávovými kameny

nahřátý masážní olej

ručníky i prostěradla při masáži

jednorázové spodní prádlo

k dispozici je samozřejmě sprcha, ručník, mycí gel i župan

(nabídka na obrazovce vlevo)

Klasická masáž

Klasická masáž je profesionální svalová masáž, která se provádí buď jako masáž celého těla, nebo jako masáž vybraných částí těla.

Je vhodná pro různá onemocnění pohybového aparátu, poúrazové stavy nebo při rekonvalescenci. Doporučuje se při stavech po fyzickém vyčerpání nebo při svalové únavě. Masáž uvolňuje tělo i mysl a zbavuje únavy a napětí. Podporuje metabolismus a krevní oběh v masírované oblasti. Ovlivňuje svalový tonus a napomáhá ke vstřebávání případných otoků. Masáž působí blahodárně nejen na kůži, podkožní vazivo a svaly, ale také na cévní, nervový, lymfatický, trávicí a vylučovací systém.

Ayurvédská masáž

Ájurvédská masáž patří mezi celostní ošetření, přirozeně a jemně navozuje ozdravné procesy v těle, vnitřní očistu a rovnováhu duše a těla.

Masáže stimulují důležitá energetická centra. Příznivě ovlivňují lymfatický systém, zklidňují mysl a umožňují vstup do hluboké relaxace. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech, výborně uvolňuje psychiku.  Ájurvédská masáž se přizpůsobuje Vašemu tělu. Více na :cms.telomitfit.webnode.cz/formovani-postavy-masazi/ozdravna-masaz/

Těhotenská masáž

masíruje zdravotní sestra

Těhotenství přináší velkou zátěž na bederní oblast zad, proto je masáž během těhotenství skvělá. Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou, bolavých prsou a usnadňuje průběh těhotenství i porodu.

Existuje celá řada druhů masáží, které můžou těhotné ženy využívat. V prvním trimestru se nedoporučuje klasická masáž.

Účinky masáže

  • zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad
  • pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti
  • zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, to vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží
  • snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti
  • uvolňuje bolesti v zádech

Masáž proti celulitidě

Speciální masáže formující boky a proti celulitidě jsou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a zeštíhlující zábal s aktivními látkami. Má výborné výsledky nejen v samotném formování postavy, ale také zlešení celulitidy a kvality pokožky a povzbuzení lymfatického systému.

Podle stupně celulitidy a tukové vrstvy se doporučuje léčebná kúra 6 - 10 masáží.

Rehabilitační lůžko

je výsledkem dlouholeté práce vědců a lékařů.Je dokonalým spojením poznatků východní medicíny a  nejmodernější technologie druhého tisíciletí.

V ČR je lůžko registrované Ministerstvem zdravotnictví jako zdravotnická pomůcka a hojně se využívá v nemocnicích, rehabilitačních centrech a lázních.

V jedné masáži kombinuje známé techniky - akupresura, moxace, chiropraxe, infrateplo a využívá léčivé síly polodrahokamu Jadeit.

         

               

 

Kontaktujte nás