Tato fantastická masáž pochází z indické ayurvédy a je někdy označována za královnu olejových masáží.

Dle přání dostanete masáž částečnou nebo celkové ošetření těla (včetně hlavy, obličeje, uší, bříška, dekoltu a plosek nohou) pomocí teplých a vysoce kvalitních přírodních olejů, které mají v kombinaci s masáží výživný a detoxikační účinek na kůži, tkáně i klouby. K masáži se používají výhradně za studena lisované oleje té nejvyšší kvality (nejčastěji sezamový, kokosový či olivový), a to i v kombinaci s bylinami a éterickými oleji. Bylinný olej má prospěšné antioxidační vlastnosti, výborně vyživuje kůži a také pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy. Zahřátý olej navíc lépe pronikne do pokožky, takže účinky (nejen omlazující) ájurvédské masáže jsou znatelné prakticky ihned.

Ájurvédská masáž patří mezi celostní ošetření, přirozeně a jemně navozuje ozdravné procesy v těle, vnitřní očistu a rovnováhu duše a těla.

Masáže stimulují důležitá energetická centra. Příznivě ovlivňují lymfatický systém, zklidňují mysl a umožňují vstup do hluboké relaxace. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech, výborně uvolňuje psychiku.  Ájurvédská masáž se přizpůsobuje Vašemu tělu.

Některé účinky ájurvédské masáže:
* napomáhá odbourávání toxinů,
* posiluje svaly, tkáně, klouby a činí je vláčnými, zlepšuje pohyblivost, snižuje svalové napětí
* vylepšuje stav pokožky
* podporuje regeneraci po zlomeninách kostí, snižuje zánět kloubů tím, že zvyšuje krevní oběh v kloubech a dodává jim výživu
* napomáhá lepšímu trávení
* je vhodná při nespavosti
* odstraňuje úzkost, únavu a napětí.

Pravidelně prováděné ájurvédské masáže jsou nejen velmi osvěžující, ale také silně omlazující - při ájurvédské masáži se totiž výživnými oleji rozhodně nešetří. Protože léčivých olejů se opravdu používá velké množství, doporučuji si s sebou vzít náhradní spodní prádlo a oblečení, které se může trochu umazat od olejů.

Není vhodná při infekčním onemocnění, akutních zánětlivých a horečnatých stavech, při nádorovém onemocnění, při srdeční arytmii, příliš vysokém krevním tlaku, kachexii a epilepsii se záchvaty.

Kontakt

Silueta Salon Provozní doba:
Po - Pá - 8 - 20hod.
773 64 88 22
Husova 2117, Benešov
siluetabenesov@email.cz