Kryolipolýza LipoCryo™- neinvazivní liposukce nové generace

Fantastický výsledek klientky po 2 ošetření - úbytek v pase 12cm!

V současnosti nejefektivnější neinvazivní metoda na odbourání podkožního tuku. 

LipoCryo je nová evropská generace kryoliopolýzy certifikovaná dle medicínské direktivy CE MDD 93/42/EEC). Více na www.beneficium.cz/

Unikátní patentovaný princip aplikace chladivé energie a extrakce tepelné energie z místa zákroku.

Významné české kliniky testovaly alternativní přístroje na trhu a realizovaly především LipoCryo, díky vynikajícím výsledkům a nulovému riziku poškození klienta.

Jaké výsledky a kdy se dostaví?

V závislosti na úvodní síle tukové tkáně je průměrný úbytek 3mm až 15mm tukové tkáně, vyjádřeno procentuelně 25% až 45% tukové tkáně. 

Přibližně 40% výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů, k získání konečného výsledku je třeba vyčkat min. 6 týdnů. Po této době se rozhodujeme o případné další aplikaci v dané oblasti. Výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí, avšak s nespornými výhodami: metoda je nechirurgická, bezbolestná, má nulovou rekonvalescenci - klient se může ihned po proceduře vrátit ke svému běžnému způsobu života.

Zbavit se tuku přesně tam, kde to potřebujete.

Nejžádanějšími partiemi jsou břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží. 

Kolik ošetření je třeba pro maximální efekt?

Rozhodující je síla tukové vrstvy a také to, jak dlouho se v dané lokalitě hromadí. Zkušenost je taková, že výborné výsledky jsou u menší vrstvy 2 ošetření a u větší vrstvy 3-4 ošetření s odstupem 6 týdnů.

Kdo je ideální kandidát na LipoCryo aplikaci?

Ideální kandidát má lokalizovaný tuk - nejde obecně o obézního jedince (nadváha do 10kg). Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie LipoCryo z těla odstraněny, je efekt redukce tukové vrstvy trvalý. Klient si  musí uchovávat stabilní váhu.

 

KryoRadioLipolýza

Princip a mimořádný estetický účinek  je založený na kombinovaném ošetření dvou liposukčních metod. Kryolipolýza a radiofrekvenční liposukce jsou dvě odlišné technologie, každá má své specifické výhody a při jejich spojení dochází k neuvěřitelným výsledkům.
Radiofrekvenční liposukce tuky rozpouští radiofrekvenční energií, která proniká do podkoží během ošetření. Současně také obnovuje pevnost a pružnost pokožky. Přístroj Exilis umožňuje rozpouštět tuk i v hlubších podkožních vrstvách. Oproti tomu kryolipolýza ničí tukové buňky v místě ošetření zmražením. Pokud použijeme obě metody a při ošetření zároveň postupujeme podle potřebné aplikační kombinace, jde o terapii s výrazným účinkem.

Žádný jiný aplikační postup nebyl dosud tak účinný jako je KryoRadioLipolýza.

- už po jednom týdnu nastupuje redukční úbytek přebytečné tukové tkáně.
- zeštíhlující účinek probíhá dalších 6 -10 týdnů až do finálního efektu.
- bezbolestná liposukce s největším redukčním výkonem přebytečného tuku.
- estetické účinky: obnovuje přirozenou pevnost a pružnost pokožky, aktivuje vlákna kolagenu, nevznikají nerovnosti.
- zvyšuje citlivost tukových buněk na podchlazení, proto zlepšuje účinky liposukce zmražením, která tukové buňky likviduje.
- časově nezatěžuje, vyžaduje menší počet terapií.


Kolik ošetření KryoRadioLipolýzou je průměrně potřeba?

Počet ošetření je velmi individuální a záleží také na přání klienta, tedy jakých výsledků chce dosáhnout. Každé lidské tělo je individuální, a to platí i o ukládání tuků. Samozřejmě velmi oblíbená je KryoRadioLipolýza břicha, stehen a boků. Zájemci se mohou objednat na bezplatnou konzultaci.

 

Před ošetřením kryolipolýzou probíhá s každým klientem bezplatná konzultace. Kontraindikacemi liposukce zmražením jsou: alergie na chlad, kardiostimulátor, těhotenství a infekční či onkologické onemocnění.

Přístroj LipoCryo používají také špičková pracoviště v Praze, Plzni a Bratislavě. 

Prověřte si náš přístroj na: www.beneficium.cz/

 

 

Kontaktujte nás

Kontakt

Silueta Salon Provozní doba:
Po - Pá - 8 - 20hod.
773 64 88 22
Husova 2117, Benešov
siluetabenesov@email.cz