Celulita masáže

Speciální masáže formující boky a proti celulitidě jsou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a zeštíhlující zábal s aktivními látkami.
Masáž má čtyři fáze
1 fáze -dýchací cvičení pro okysličení tkání a stimulaci hlubokého lymfatického systému.
2 fáze - jemný PEELING  pro stimulaci buněk, vyhlazení celulitidy, strií a vypnutí kůže
3 fáze - stimulace a rozrušení hlubokých struktur. Masážními hmaty a vakuovými baňkami se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla
4 fáze - tlakový zábal se SPA zeštíhlujících látek.
Zábaly jsou v nabídce:
Kofeinový zeštíhlující, prohřívací. revitalizační.
Zelený čaj s řasou zeštíhlující, detoxikační, stimulující, mineralizační.
Mořské řasy -  stimulující účinky na metabolismus,  přispívají k zeštíhlení, detoxikuje a hydratuje.
Tento postup masáží má výborné výsledky nejen v samotném formování postavy, ale také zlešení celulitidy a kvality pokožky a povzbuzení lymfatického systému.
Podle stupně celulitidy a tukové vrstvy se doporučuje léčebná kúra 6 - 10 masáží. Možno opakovat 2x za rok. 
Celulitida je vlastně ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida.      
Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.
Masáž proti celulitidě je oblíbená terapie a spokojenost klientek je tou nejlepší odměnou.